Інформація про пошук роботи в телеграм каналах

Дата: 24.06.2022 12:48

З початку військових дій в країні, у службі зайнятості створено ряд Telegram-каналів та чат-ботів для пришвидшення як пошуку роботи так і підбору працівників через сервіси служби зайнятості.

З березня розпочав роботу Telegram-канал «Робота зараз: Державна служба зайнятості» t.me/worknowdcz.. На каналі розміщується інформація про актуальні вакансії з усіх регіонів України. Розміщення вакансії на вищеназваному каналі здійснюється двома способами: безпосередньо роботодавцем через чат-бот @DCZWorkNowBbot або фахівцями центру зайнятості.

Громадяни за допомогою чат-боту знайдуть інформацію щодо пошуку роботи, можуть оформити підписку на останні вакансії за регіоном або галуззю. Для цього необхідно в Telegram знайти та запустити наш чат-бот @DCZWorkNowBbot та послідовно обрати розділи, які вас цікавлять.

Також в Рівненській області створено Телеграм-канал «Робота на Рівненщині» t.me/work_in_Rivne_region, на якому публікуються актуальні вакансії Рівненської області.

Приєднуйтесь до наших нових каналів зв’язку.

Допоможемо знайти роботу тому хто шукає та забезпечимо роботодавців кваліфікованим персоналом.

ЗА БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАТИСЯ

РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ