Фотофакти

До Дня захисту дітей

1 червня у всьому світі відзначають День захисту дітей. Дорослі намагаються зробити цей день для дітей святковим, неповторним, таким, який діти запам'ятають як приємний і радісний в їхньому житті. Особливу увагу приділяють дітям, які в своєму житті пережили болісні, сумні, або неприємні події. Виконком Березівської сільської ради на чолі із сільським головою, Миколою Михайловичем МАРИНИЧЕМ теж вирішив зробити приємним цей день для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Зважаючи на те, що в країні воєнний стан, є загрози агресії зі сторони Білорусі, всі вирішили зробити це свято тихим і спокійним. Діти разом із опікунами зібралися в одному з приміщень сільської ради, що знаходиться в селі Глинному, поспілкувалися із головою сільської ради та представниками органу опіки та піклування, розповідаючи про свої досягнення та успіхи, про будні і свята, про проблеми та життєві приємності, про мрії та надії, висловили прохання та побажання. А насамкінець діти отримали солодощі та грошові презенти. Хай буде багато таких  радісних, святкових днів в житті наших малих українців. І обов'язково без гіркого присмаку страшного слова "війна".

14:32:24 06.06.2023

Піклуємось про захист прав дітей

Сьогодні, 30 березня 2023 року,  відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Березівської сільської ради. Члени комісії - посадові особи органу місцевого самоврядування -  розглянули актуальні питання щодо забезпечення невід'ємного права дітей на життя, необхідного для їх фізичного, розумового, морального і соціального розвитку.  Особлива увага була приділена стану виконання батьківських обов'язків окремими особами: були проаналізовані всі аспекти проживання та виховання дітей в окремих родинах, проведена роз'яснювальна робота та надані попередження про правову, адміністративну та кримінальну відповідальність законних представників дітей у разі порушення прав малолітніх та неповнолітніх членів суспільства.

16:26:32 30.03.2023

Безпека дітей - понад усе

Основним завданням служби у справах дітей є забезпечення прав та інтересів наймолодших верств населення - малолітніх та неповнолітніх членів нашого суспільства. Відповідно до п.1 ст.6 Конвенції про права дитини, "кожна дитина має невід'ємне право на життя".Забезпечувати це право зобов'язані дорослі: батьки, опікуни, піклувальники, працівники навчальних закладів, представники державних органів влади різних рівнів та напрямів.

16:15:16 17.02.2023

Щоб бачити радісні очі дітей...

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей та за сприяння сільського  голови  Миколи Михайловича МАРИНИЧА працівники служби у справах дітей та члени виконкому Березівської сільської ради привітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  з їхнім святом. Метою цього заходу було бажання подарувати дітям гарні емоції, розуміння своєї значимості. Адже немає нічого прекраснішого, як радісні очі дітей та їх щирі посмішки.

17:37:25 02.06.2022

Захист прав дітей - пріоритетне завдання органу опіки та піклування в будь-який час та при будь-яких умовах.

Сьогодні вібулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Березівської сільської ради. Члени комісії розглянули питання, які стосуються захисту законних прав дітей. Це, зокрема, питання позбавлення прав батьків, які не можуть, або ж не хочуть опікуватися власними дітьми, як того вимагають Закон України "Про охорону дитинства" та Сімейний Кодекс України, а також закони людської совісті. Із такої ж причини, за результатами голосування членів комісії, поставлені на облік діти громади як такі, що перебувають в складних життєвих обставинах. Дуже шкода, що в такий нелегкий для країни час, коли чи не кожна українська родина готова прихистити в своєму домі тих, кому на даний час тяжко, все ж таки знаходяться "батьки", яким зовсім байдужі проблеми їх дітей, починаючи із задоволення щоденних потреб їжі,  одягу, гігієни і закінчуючи психологічним станом неповнолітніх.

15:05:05 31.05.2022

Фотофакти

19 січня 2022 року відбулося засідання комісії Березівської сільської ради з питань захисту прав дитини. Члени комісії розглянули нагальні питання щодо захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

16:58:14 21.01.2022