Фотофакти

Допомога від ЮНІСЕФ

Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні було передано для Рівненської області близько 6000 тканинних пледів розміром 140Х200см. В результаті розподілу товару по громадах Березівська територіальна громада отримала 130 пледів. Їх, в свою чергу, представники служби у справах дітей Березівської сільської ради передали дітям, стосовно потреб яких у сільську раду надходила інформація від старостатів, закладів освіти та медицини, місцевих громадян. Зокрема, пледи отримали сім’ї, в яких виховуються:  діти-сироти, діти-напівсироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими потребами, діти, які перебувають в складних життєвих обставинах, діти з багатодітних сімей, діти ВПО.

11:33:28 12.09.2023

До Дня захисту дітей

1 червня у всьому світі відзначають День захисту дітей. Дорослі намагаються зробити цей день для дітей святковим, неповторним, таким, який діти запам'ятають як приємний і радісний в їхньому житті. Особливу увагу приділяють дітям, які в своєму житті пережили болісні, сумні, або неприємні події. Виконком Березівської сільської ради на чолі із сільським головою, Миколою Михайловичем МАРИНИЧЕМ теж вирішив зробити приємним цей день для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Зважаючи на те, що в країні воєнний стан, є загрози агресії зі сторони Білорусі, всі вирішили зробити це свято тихим і спокійним. Діти разом із опікунами зібралися в одному з приміщень сільської ради, що знаходиться в селі Глинному, поспілкувалися із головою сільської ради та представниками органу опіки та піклування, розповідаючи про свої досягнення та успіхи, про будні і свята, про проблеми та життєві приємності, про мрії та надії, висловили прохання та побажання. А насамкінець діти отримали солодощі та грошові презенти. Хай буде багато таких  радісних, святкових днів в житті наших малих українців. І обов'язково без гіркого присмаку страшного слова "війна".

14:32:24 06.06.2023

Безпека дітей - понад усе

Основним завданням служби у справах дітей є забезпечення прав та інтересів наймолодших верств населення - малолітніх та неповнолітніх членів нашого суспільства. Відповідно до п.1 ст.6 Конвенції про права дитини, "кожна дитина має невід'ємне право на життя".Забезпечувати це право зобов'язані дорослі: батьки, опікуни, піклувальники, працівники навчальних закладів, представники державних органів влади різних рівнів та напрямів.

16:15:16 17.02.2023

Щоб бачити радісні очі дітей...

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей та за сприяння сільського  голови  Миколи Михайловича МАРИНИЧА працівники служби у справах дітей та члени виконкому Березівської сільської ради привітали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  з їхнім святом. Метою цього заходу було бажання подарувати дітям гарні емоції, розуміння своєї значимості. Адже немає нічого прекраснішого, як радісні очі дітей та їх щирі посмішки.

17:37:25 02.06.2022

Хай діти забудуть жахіття війни.

В нашій країні іде жахлива війна. Багато людей переїжджають із зони, де ідуть бойові дії, на більш безпечну територію, або взагалі за кордон. З цієї причини в нашу територіальну громаду прибули жителі з інших територій. Серед них- діти, позбавлені батьківського піклування, та діти-сироти.  Щоб прикрасити їхні будні проживання серед нас, орган опіки та піклування Березівської сільської ради вирішив привітати цих діток з Міжнародним днем захисту дітей.  Діти були дуже задоволені подарунками. Хочеться, щоб такі миті допомогли їм хоч трішки забути всі реальності жахливого слова ВІЙНА.

17:10:18 02.06.2022