До Дня захисту дітей

Дата: 06.06.2023 14:32

1 червня у всьому світі відзначають День захисту дітей. Дорослі намагаються зробити цей день для дітей святковим, неповторним, таким, який діти запам'ятають як приємний і радісний в їхньому житті. Особливу увагу приділяють дітям, які в своєму житті пережили болісні, сумні, або неприємні події. Виконком Березівської сільської ради на чолі із сільським головою, Миколою Михайловичем МАРИНИЧЕМ теж вирішив зробити приємним цей день для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Зважаючи на те, що в країні воєнний стан, є загрози агресії зі сторони Білорусі, всі вирішили зробити це свято тихим і спокійним. Діти разом із опікунами зібралися в одному з приміщень сільської ради, що знаходиться в селі Глинному, поспілкувалися із головою сільської ради та представниками органу опіки та піклування, розповідаючи про свої досягнення та успіхи, про будні і свята, про проблеми та життєві приємності, про мрії та надії, висловили прохання та побажання. А насамкінець діти отримали солодощі та грошові презенти. Хай буде багато таких  радісних, святкових днів в житті наших малих українців. І обов'язково без гіркого присмаку страшного слова "війна".