Дата: 14.11.2023 15:15

✔️Засідання координаційної ради з питань гендерної рівності та протидії насильству: спільні зусилля для захисту та попередження насильства⤵️

👉🏻У Березівській сільській раді відбулося засідання Координаційної ради, присвячене питанням гендерної рівності та протидії насильству. За участю поліцейського офіцера громади Олександра Шеремети, інспектора Ювенальної превенції Тамари Кибукевич та голови територіальної громади Миколи Маринича, обговорили низку важливих питань, пов'язаних з попередженням та протидією домашньому насильству в громаді.

☝️Особлива увага була приділена сім'ям, де насильство стало системним, і були зареєстровані повторні випадки домашнього насильства.

☝️Визначено шляхи взаємодії та спільного вирішення проблемних питань щодо протидії домашньому насильству.