УВАГА ШАХРАЇ

Дата: 04.01.2024 11:00

📍📍📍УВАГА ШАХРАЇ📍📍📍

У соцмережах шахраї під виглядом різних міжнародних організацій часто поширюють фейкові оголошення про оформлення так званої грошової допомоги.

Часто є фейкові повідомлення про виплати від ООН, які можна оформити за 10 хвилин. Далі людині пропонують натиснути комбінації клавіш, обрати свій банк, на картку якого банку ви хочете оформити допомогу.

Після того, як людина переходить за таким посиланням, їй пропонують ввести всі дані банківської картки, в тому числі секретні паролі, які в жодному разі не потрібно вводити і повідомляти незнайомим особам.

Якщо людина дотримується вказівок шахраїв і вводить свою персональну банківську інформацію, то шахраї можуть отримати доступ до її банківських рахунків.

☝️☝️☝️Тому поліція наголошує, що в жодному випадку не можна вказувати свої секретні дані банківських карток.

Якщо з рахунків зникли гроші, негайно звертайтеся до поліції.