24 лютого – друга річниця повномасштабного вторгнення

Дата: 24.02.2024 08:58

Уже другий рік для нас, як один нескінченний лютневий ранок 24-го. Саме 24 лютого 2022 р. у четвер  зранку росія віроломно розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. Сьогодні — друга річниця початку повномасштабного вторгнення.  Два роки найгіркіших втрат і незламності української нації.

Наші захисники і захисниці щодня роблять усе можливе, щоб зовсім скоро в Україні пролунала пісня Перемоги!

Ми пам'ятатимемо про кожну жертву, про кожного загиблого та пораненого захисника.

Ми втрачаємо найкращих друзів, рідних, близьких, залишаємось без своїх домівок, але продовжуємо вірити, що жорстока війна закінчиться, росія програє, а Україна розпочне нове життя.

Низький уклін військовим, які відбивають атаки росіян і йдуть звільняти наші землі, велика вдячність волонтерам, що весь свій час витрачають на підтримку ЗСУ. Нехай наша сильна воля і єдність покладуть край цій страшній війні

З вірою в серці та незламністю духом ми обов’язково переможемо!

Слава Україні!